BFC237526752
Part Number:
BFC237526752
Opis:
CAP FILM 7500PF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237526752.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237526752 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:400V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm)
Seria:KP/MKP 375
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237526752
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC237526752
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.630" (16.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:7500pF ±5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 7500PF 5% 1KVDC RADIAL
Pojemność:7500pF