BFC237522131
Part Number:
BFC237522131
Opis:
CAP FILM 130PF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237522131.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237522131 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:400V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.571" L x 0.197" W (14.50mm x 5.00mm)
Seria:KP/MKP 375
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237522131
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC237522131
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.630" (16.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:130pF ±5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 130PF 5% 1KVDC RADIAL
Pojemność:130pF