Kupować BFC237390132 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | - |
| Tolerancja: | - |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm) |
| Seria: | MKT373 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 222237390132 |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC237390132 |
| Główny odstęp: | 0.886" (22.50mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.650" (16.50mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | CAP FILM 0.27UF 10% 400VDC RAD |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | - |
| Opis: | CAP FILM 0.27UF 10% 400VDC RAD |
| Pojemność: | - |
| Aplikacje: | - |
| Email: | [email protected] |