BFC237354125
Part Number:
BFC237354125
Opis:
CAP FILM 1.2UF 5% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237354125.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237354125 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:220V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm)
Seria:MKT373
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237354125
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237354125
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.768" (19.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:1.2µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 1.2UF 5% 400VDC RADIAL
Pojemność:1.2µF