BFC237353105
BFC237353105
Part Number:
BFC237353105
Opis:
CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237353105.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237353105 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:220V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm)
Seria:MKT373
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:2222 373 53105
BC1806
BFC2 373 53105
BFC2 373 53105
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237353105
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.768" (19.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:1µF ±10% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL
Pojemność:1µF