BFC237262393
Part Number:
BFC237262393
Opis:
CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD
Arkusz danych:
BFC237262393.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237262393 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:250V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.236" W (12.50mm x 6.00mm)
Seria:MKT372
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237262393
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237262393
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.039µF ±5% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD
Pojemność:0.039µF