Kupować BFC237251103 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 400V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 220V |
| Tolerancja: | ±10% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm) |
| Seria: | MKT372 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 2222 372 51103 222237251103 BC1750 BFC2 372 51103 BFC2 372 51103 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC237251103 |
| Główny odstęp: | 0.394" (10.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 10000pF ±10% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polyester, Metallized |
| Opis: | CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD |
| Pojemność: | 10000pF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |