BFC237185183
Part Number:
BFC237185183
Opis:
CAP FILM 0.018UF 10% 400VDC RAD
Arkusz danych:
1.BFC237185183.pdf2.BFC237185183.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237185183 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:220V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Seria:MKT371
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237185183
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237185183
Główny odstęp:0.300" (7.62mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.728" (18.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.018µF ±10% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.018UF 10% 400VDC RAD
Pojemność:0.018µF