BFC2370FL123
Part Number:
BFC2370FL123
Opis:
CAP FILM 0.012UF 10% 400VDC RAD
Arkusz danych:
BFC2370FL123.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC2370FL123 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Seria:MKT370
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:2222370FL123
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:12 Weeks
Numer części producenta:BFC2370FL123
Główny odstęp:0.200" (5.08mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.256" (6.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.012µF ±10% Film Capacitor 160V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.012UF 10% 400VDC RAD
Pojemność:0.012µF