BFC2370FI393
Part Number:
BFC2370FI393
Opis:
CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC RAD
Arkusz danych:
BFC2370FI393.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC2370FI393 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm)
Seria:MKT370
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:2222370FI393
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:12 Weeks
Numer części producenta:BFC2370FI393
Główny odstęp:0.200" (5.08mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.315" (8.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.039µF ±5% Film Capacitor 160V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC RAD
Pojemność:0.039µF