BFC237049122
Part Number:
BFC237049122
Opis:
CAP FILM 1200PF 5% 250VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237049122.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237049122 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Seria:MKT370
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237049122
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237049122
Główny odstęp:0.200" (5.08mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.256" (6.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:1200pF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 1200PF 5% 250VDC RADIAL
Pojemność:1200pF