BFC237048223
Part Number:
BFC237048223
Opis:
CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD
Arkusz danych:
BFC237048223.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237048223 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm)
Seria:MKT370
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237048223
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237048223
Główny odstęp:0.200" (5.08mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.315" (8.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.022µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD
Pojemność:0.022µF