BFC237025394
Part Number:
BFC237025394
Opis:
CAP FILM 0.39UF 10% 100VDC RAD
Arkusz danych:
BFC237025394.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237025394 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:100V
Napięcie znamionowe - AC:63V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237025394
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC237025394
Główny odstęp:0.200" (5.08mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.433" (11.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.39µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.39UF 10% 100VDC RAD
Pojemność:0.39µF