BFC237019824
Part Number:
BFC237019824
Opis:
CAP FILM 0.82UF 5% 63VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237019824.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237019824 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:63V
Napięcie znamionowe - AC:40V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Seria:MKT370
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237019824
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237019824
Główny odstęp:0.200" (5.08mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.433" (11.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.82µF ±5% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.82UF 5% 63VDC RADIAL
Pojemność:0.82µF