BFC237016684
Part Number:
BFC237016684
Opis:
CAP FILM 0.68UF 5% 63VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237016684.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237016684 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:63V
Napięcie znamionowe - AC:40V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm)
Seria:MKT370
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237016684
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Numer części producenta:BFC237016684
Główny odstęp:0.200" (5.08mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.354" (9.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.68µF ±5% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.68UF 5% 63VDC RADIAL
Pojemność:0.68µF