BFC236926124
Part Number:
BFC236926124
Opis:
CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC236926124.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236926124 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:100V
Napięcie znamionowe - AC:63V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.169" W (12.50mm x 4.30mm)
Seria:MKT369
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236926124
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:BFC236926124
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.366" (9.30mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.12µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL
Pojemność:0.12µF