BFC236861333
Part Number:
BFC236861333
Opis:
CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
Arkusz danych:
BFC236861333.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236861333 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:250V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm)
Seria:MKT368
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236861333
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236861333
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.591" (15.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.033µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
Pojemność:0.033µF