BFC236861124
Part Number:
BFC236861124
Opis:
CAP FILM 0.12UF 10% 630VDC RAD
Arkusz danych:
BFC236861124.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236861124 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:250V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.283" W (26.00mm x 7.20mm)
Seria:MKT368
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236861124
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC236861124
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.768" (19.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.12µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.12UF 10% 630VDC RAD
Pojemność:0.12µF