BFC236858223
Part Number:
BFC236858223
Opis:
CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD
Arkusz danych:
BFC236858223.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236858223 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:220V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.165" W (12.50mm x 4.20mm)
Seria:MKT368
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236858223
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC236858223
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.610" (15.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.022µF ±10% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD
Pojemność:0.022µF