BFC236858104
Part Number:
BFC236858104
Opis:
CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC236858104.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236858104 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:220V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.209" W (17.50mm x 5.30mm)
Seria:MKT368
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236858104
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236858104
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.689" (17.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.1µF ±10% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Pojemność:0.1µF