BFC236857274
Part Number:
BFC236857274
Opis:
CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC236857274.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236857274 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:220V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
Seria:MKT368
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236857274
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236857274
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.709" (18.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.27µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL
Pojemność:0.27µF