BFC236857182
Part Number:
BFC236857182
Opis:
CAP FILM 1800PF 5% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC236857182.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236857182 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:220V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.177" W (12.50mm x 4.50mm)
Seria:MKT368
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236857182
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC236857182
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.532" (13.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:1800pF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 1800PF 5% 400VDC RADIAL
Pojemność:1800pF