BFC236825155
Part Number:
BFC236825155
Opis:
CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC236825155.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236825155 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:100V
Napięcie znamionowe - AC:63V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
Seria:MKT368
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236825155
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236825155
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.709" (18.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:1.5µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL
Pojemność:1.5µF