BFC236745563
Part Number:
BFC236745563
Opis:
CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
Arkusz danych:
BFC236745563.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236745563 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Seria:MKT367
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236745563
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236745563
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.374" (9.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.056µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
Pojemność:0.056µF