BFC236742333
Part Number:
BFC236742333
Opis:
CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
Arkusz danych:
BFC236742333.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236742333 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Seria:MKT367
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236742333
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236742333
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.374" (9.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.033µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
Pojemność:0.033µF