BFC236725154
Part Number:
BFC236725154
Opis:
CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC RAD
Arkusz danych:
BFC236725154.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236725154 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:100V
Napięcie znamionowe - AC:63V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236725154
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236725154
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.413" (10.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.15µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC RAD
Pojemność:0.15µF