BFC236722393
Part Number:
BFC236722393
Opis:
CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD
Arkusz danych:
BFC236722393.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236722393 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:100V
Napięcie znamionowe - AC:63V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Seria:MKT367
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236722393
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236722393
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.374" (9.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.039µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD
Pojemność:0.039µF