BFC236645124
Part Number:
BFC236645124
Opis:
CAP FILM 0.12UF 10% 250VDC RAD
Arkusz danych:
BFC236645124.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236645124 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.394" L x 0.217" W (10.00mm x 5.50mm)
Seria:MKT366
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236645124
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236645124
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.551" (14.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.12µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.12UF 10% 250VDC RAD
Pojemność:0.12µF