BFC236622224
Part Number:
BFC236622224
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC236622224.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236622224 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:100V
Napięcie znamionowe - AC:63V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm)
Seria:MKT366
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236622224
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC236622224
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.591" (15.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.22µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
Pojemność:0.22µF