BFC236551393
Part Number:
BFC236551393
Opis:
CAP FILM 0.039UF 10% 400VDC RAD
Arkusz danych:
BFC236551393.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236551393 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:220V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Seria:MKT365
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236551393
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236551393
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.532" (13.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.039µF ±10% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.039UF 10% 400VDC RAD
Pojemność:0.039µF