BFC233922154
BFC233922154
Part Number:
BFC233922154
Opis:
CAP FILM 0.15UF 20% 630VDC RAD
Arkusz danych:
BFC233922154.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC233922154 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:310V
Tolerancja:±20%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm)
Seria:Automotive, AEC-Q200, MKP339
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222233922154
temperatura robocza:-55°C ~ 110°C
Numer części producenta:BFC233922154
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
cechy:X2 Safety Rated
Rozszerzony opis:0.15µF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.15UF 20% 630VDC RAD
Pojemność:0.15µF