BFC233863182
Part Number:
BFC233863182
Opis:
CAP FILM 1800PF 10% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC233863182.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC233863182 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:300V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Seria:Automotive, AEC-Q200, MKP338 6
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222233863182
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC233863182
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.354" (9.00mm)
cechy:Y2 Safety Rated
Rozszerzony opis:1800pF ±10% Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 1800PF 10% 1KVDC RADIAL
Pojemność:1800pF