BFC233862474
Part Number:
BFC233862474
Opis:
CAP FILM 0.47UF 20% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC233862474.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC233862474 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:300V
Tolerancja:±20%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.220" L x 0.827" W (31.00mm x 21.00mm)
Seria:Automotive, AEC-Q200, MKP338 6
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222233862474
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC233862474
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):1.220" (31.00mm)
cechy:Y2 Safety Rated
Rozszerzony opis:0.47µF ±20% Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.47UF 20% 1KVDC RADIAL
Pojemność:0.47µF