BFC233820684
BFC233820684
Part Number:
BFC233820684
Opis:
CAP FILM 0.68UF 20% 630VDC RAD
Arkusz danych:
BFC233820684.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC233820684 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:310V
Tolerancja:±20%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm)
Seria:MKP338 2
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:2222 338 20684
BC1620
BFC2 338 20684
BFC2 338 20684
temperatura robocza:-55°C ~ 110°C
Numer części producenta:BFC233820684
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.709" (18.00mm)
cechy:X2 Safety Rated
Rozszerzony opis:0.68µF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.68UF 20% 630VDC RAD
Pojemność:0.68µF