Kupować BFC233617334 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 630V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 275V |
| Tolerancja: | ±10% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm) |
| Seria: | MKP336 1 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 222233617334 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC233617334 |
| Główny odstęp: | 1.083" (27.50mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.906" (23.00mm) |
| cechy: | X1 Safety Rated |
| Rozszerzony opis: | 0.33µF ±10% Film Capacitor 275V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD |
| Pojemność: | 0.33µF |
| Aplikacje: | EMI, RFI Suppression |
| Email: | [email protected] |