BFC230354824
Part Number:
BFC230354824
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP FILM 0.82UF 5% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC230354824.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC230354824 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:100V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.331" W (17.50mm x 8.40mm)
Seria:MKT303
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222230354824
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC230354824
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.516" (13.10mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.82µF ±5% Film Capacitor 100V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.82UF 5% 400VDC RADIAL
Pojemność:0.82µF