Kupować BFC230353184 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 400V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 100V |
| Tolerancja: | ±10% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.492" L x 0.205" W (12.50mm x 5.20mm) |
| Seria: | MKT303 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 222230353184 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC230353184 |
| Główny odstęp: | 0.394" (10.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.390" (9.90mm) |
| cechy: | Long Life |
| Rozszerzony opis: | 0.18µF ±10% Film Capacitor 100V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polyester, Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.18UF 10% 400VDC RAD |
| Pojemność: | 0.18µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |