Kupować BF621TA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 300V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 600mV @ 5mA, 30mA |
| Typ tranzystora: | PNP |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-89-3 |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 1W |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | TO-243AA |
| Inne nazwy: | BF621DKR |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | BF621TA |
| Częstotliwość - Transition: | 100MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 300V 50mA 100MHz 1W Surface Mount SOT-89-3 |
| Opis: | TRANS PNP 300V 0.05A SOT89 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 50 @ 25mA, 20V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 10nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 50mA |
| Email: | [email protected] |