Kupować BDW83B z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | - |
| Typ tranzystora: | NPN |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-218 |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 130W |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-218-3 |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | BDW83B |
| Częstotliwość - Transition: | - |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 15A 130W Through Hole TO-218 |
| Opis: | POWER TRANSISTOR NPN TO218 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 750 @ 6A, 3V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | - |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 15A |
| Email: | [email protected] |