Kupować BCX53,146 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 500mV @ 50mA, 500mA |
| Typ tranzystora: | PNP |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-89-3 |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 1.3W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-243AA |
| Inne nazwy: | 933272300146 |
| temperatura robocza: | 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 20 Weeks |
| Numer części producenta: | BCX53,146 |
| Częstotliwość - Transition: | 145MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 1A 145MHz 1.3W Surface Mount SOT-89-3 |
| Opis: | TRANS PNP 80V 1A SOT89 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 63 @ 150mA, 2V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 100nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 1A |
| Email: | [email protected] |