Kupować BCX17,215 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 45V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 620mV @ 50mA, 500mA |
| Typ tranzystora: | PNP |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-236AB (SOT23) |
| Seria: | Automotive, AEC-Q101 |
| Moc - Max: | 250mW |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Inne nazwy: | 1727-2928-2 568-1640-2 568-1640-2-ND 933209620215 BCX17 T/R |
| temperatura robocza: | 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | BCX17,215 |
| Częstotliwość - Transition: | 80MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 45V 500mA 80MHz 250mW Surface Mount TO-236AB (SOT23) |
| Opis: | TRANS PNP 45V 0.5A SOT23 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 100 @ 100mA, 1V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 100nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 500mA |
| Email: | [email protected] |