Kupować BCV47,235 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 60V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 1V @ 100µA, 100mA |
| Typ tranzystora: | NPN - Darlington |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-236AB (SOT23) |
| Seria: | Automotive, AEC-Q101 |
| Moc - Max: | 250mW |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Inne nazwy: | 1727-5462-2 568-6933-2 568-6933-2-ND 933932320235 BCV47 /T3 BCV47 /T3-ND BCV47,235-ND BCV47235 |
| temperatura robocza: | 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | BCV47,235 |
| Częstotliwość - Transition: | 220MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 60V 500mA 220MHz 250mW Surface Mount TO-236AB (SOT23) |
| Opis: | TRANS NPN DARL 60V 0.5A SOT23 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 10000 @ 100mA, 5V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 100nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 500mA |
| Email: | [email protected] |