Kupować BCP56TX z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 500mV @ 50mA, 500mA |
| Typ tranzystora: | NPN |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-223 |
| Seria: | Automotive, AEC-Q101 |
| Moc - Max: | 1.35W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-261-4, TO-261AA |
| Inne nazwy: | 1727-2536-2 568-12975-2 568-12975-2-ND 934070117115 |
| temperatura robocza: | 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 20 Weeks |
| Numer części producenta: | BCP56TX |
| Częstotliwość - Transition: | 180MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 1A 180MHz 1.35W Surface Mount SOT-223 |
| Opis: | TRANS NPN 80V 1A SOT223 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 63 @ 150mA, 2V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 100nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 1A |
| Email: | [email protected] |