Kupować BC847CQAZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 45V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 400mV @ 5mA, 100mA |
| Typ tranzystora: | NPN |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DFN1010D-3 |
| Seria: | Automotive, AEC-Q101 |
| Moc - Max: | 280mW |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 3-XDFN Exposed Pad |
| Inne nazwy: | 1727-2547-2 568-12986-2 568-12986-2-ND 934069068147 BC847CQAZ-ND |
| temperatura robocza: | 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | BC847CQAZ |
| Częstotliwość - Transition: | 100MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 45V 100mA 100MHz 280mW Surface Mount DFN1010D-3 |
| Opis: | TRANS NPN 45V 0.1A SOT1215 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 420 @ 2mA, 5V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 15nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 100mA |
| Email: | [email protected] |