Kupować BC6033B z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | 600V |
|---|---|
| Termination Style: | Solder Lug |
| Seria: | BC |
| Orientacja: | - |
| Liczba obwodów: | 3 |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | BC6033B |
| Typ bezpiecznika: | Block |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| Rozmiar bezpiecznika: | 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) |
| Do użytku z / Podobne produkty: | Class CC |
| Rozszerzony opis: | Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Opis: | FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS |
| Aktualna ocena: | 30A |
| Materiał styków: | Bronze |
| Kontakt Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |