Kupować BAV3004W-7 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1.25V @ 200mA |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 300V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOD-123 |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR): | 50ns |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SOD-123 |
| Inne nazwy: | BAV3004WDITR |
| Temperatura pracy - złącze: | -65°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | BAV3004W-7 |
| Rozszerzony opis: | Diode Standard 300V 225mA (DC) Surface Mount SOD-123 |
| Typ diody: | Standard |
| Opis: | DIODE GEN PURP 300V 225MA SOD123 |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 100nA @ 240V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 225mA (DC) |
| Pojemność @ VR F: | 5pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |