Kupować BAS70L,315 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1V @ 15mA |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 70V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DFN1006-2 |
| Prędkość: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SOD-882 |
| Inne nazwy: | 1727-1208-2 568-10394-2 568-10394-2-ND 934057251315 BAS70L T/R BAS70L T/R-ND BAS70L,315-ND |
| Temperatura pracy - złącze: | 150°C (Max) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | BAS70L,315 |
| Rozszerzony opis: | Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount DFN1006-2 |
| Typ diody: | Schottky |
| Opis: | DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD882 |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 10µA @ 70V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 70mA (DC) |
| Pojemność @ VR F: | 2pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |