BAS40-06-7
BAS40-06-7
Part Number:
BAS40-06-7
Producent:
Diodes Incorporated
Opis:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23-3
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
17522 Pieces
Arkusz danych:
BAS40-06-7.pdf
Wprowadzenie
Kupować BAS40-06-7 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:1V @ 40mA
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):40V
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-23-3
Prędkość:Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed