Kupować BAS21TM-7 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1.25V @ 200mA |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 250V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-26 |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR): | 50ns |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | SOT-23-6 |
| Inne nazwy: | BAS21TM-7DIDKR |
| Temperatura pracy - złącze: | -65°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | BAS21TM-7 |
| Rozszerzony opis: | Diode Array 3 Independent Standard 250V 250mA Surface Mount SOT-23-6 |
| Typ diody: | Standard |
| Diode Configuration: | 3 Independent |
| Opis: | DIODE ARRAY GP 250V 250MA SOT26 |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 100nA @ 200V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode): | 250mA |
| Email: | [email protected] |