Kupować BAS16LP-7 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1.25V @ 150mA |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 75V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | X1-DFN1006-2 |
| Prędkość: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Seria: | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR): | 4ns |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 2-UFDFN |
| Inne nazwy: | BAS16LP-FTR BAS16LP-FTR-ND BAS16LP-TR BAS16LP-TR-ND BAS16LP7 BAS16LPDITR |
| Temperatura pracy - złącze: | -65°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | BAS16LP-7 |
| Rozszerzony opis: | Diode Standard 75V 200mA Surface Mount X1-DFN1006-2 |
| Typ diody: | Standard |
| Opis: | DIODE GEN PURP 75V 200MA 2DFN |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 1µA @ 75V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 200mA |
| Pojemność @ VR F: | 2pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |